Domy na sprzedaż – Opole, woj. opolskie

W ramach sprzedaży nieruchomości oferujemy Państwu tanie domy na sprzedaż – jednorodzinne, wolnostojące, położone w miejscowościach Chmielowice i Zawada w pobliżu Opola (woj. opolskie). Oferowane domy powstały na bazie różnych projektów architektonicznych, dzięki czemu mogą Państwo dokonać wyboru domu najbardziej odpowiadającego Państwa potrzebom. Domy na sprzedaż położone są na działkach od 5 do 12 arów. Każdy z nich posiada własny garaż, taras i ogród. Domy różnią się też metrażem.

Niewielka odległość od centrum Opola (zaledwie 3-6 km), a jednocześnie zaciszne miejsce, z dala od zgiełku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bliskość miasta, jak również lubią odpocząć po ciężkim dniu w ciszy własnego ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami domów na sprzedaż w pobliżu Opola i w woj. opolskim.Zachęcamy również do zapoznania się tanimi działkami budowlanymi.

Dom w Dmuchawcach - Chmielowice (113 m2 + garaż: 18 m2)

Dom w Dmuchawcach 1

 

SPRZEDANY

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Z 126 - Chmielowice (125,80 m2 + garaż: 20,96 m2)

Z 126 - Chmielowice

SPRZEDANY

Dom w stanie "pod klucz"

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...