Lolek - Luboszyce (105.00 m2) + garaż (14,90m2)

 

 

 

Możliwość wynajmu.

Dom oferowany w stanie pod klucz. Budynek jednorodzinny, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem, garaż zlokalizowany w obrębie bryły budynku. Na parterze zaprojektowano salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnię z aneksem jadalnym, WC, garaż i duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i duża łazienka. Z sypialni rodziców dostępny jest balkon oraz garderoba.

Szczegóły oferty

  Cena  
  
  Informacje podstawowe  
Miasto Luboszyce
Województwo opolskie
Powierzchnia 119,90 m2
Liczba pokoi 4
 
  Informacje dodatkowe  
Ksiega wieczysta jest
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 586 m2
Rodzaj budynku dom wolno stojący
Czas przekazania od zaraz
Odległość od miasta 3 km
   
 
 
Zobacz galerię zdjęć

 

 

  Media i otoczenie  
Woda Prąd Ogrz. gazowe
Kanalizacja    
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Dom oferowany w stanie pod klucz. Budynek jednorodzinny, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem , garaż zlokalizowany w obrębie bryły budynku.

Na parterze zaprojektowano salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnię z aneksem jadalnym, WC, garaż i duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i duża łazienka. Z sypialni rodziców dostępny jest balkon oraz garderoba. Powierzchnia użytkowa 105 m2, powierzchnia garażu 14,90 m2.

Ściany zewnętrzne wykonane z pustaków ceramicznych gr. 25 cm, ocieplone styropianem 12 cm. Ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Okna PCV 5-komorowe w kolorze białym od wewnątrz i w kolorze drewna na zewnątrz wraz z roletami zewnętrznymi w kolorze okien. Parapety zewnętrzne kamienne. Elewacja wykończona tynkiem strukturalnym, elementami z drewna oraz płytkami imitującymi kamień. Dach przykryty dachówką ceramiczną w kolorze brązowym, brama garażowa segmentowa „Wiśniowski”, drzwi wejściowe "Gerda". Instalacja wodno-kanalizacyjna wraz z przyłączem kanalizacyjnym. Instalacja centralnego ogrzewania, w tym kocioł gazowy jednofunkcyjny i zasobnik wody, grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe typu drabinkowego, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach: kuchnia, dolna łazienka, górna łazienka. Instalacja elektryczna i alarmowa wraz z osprzętem, oświetlenie schodów lampkami LED. Instalacja TV-sat. Tynk gipsowy. Docieplenie wełną mineralną i sucha zabudowa poddasza. W salonie zabudowany kominek. Docieplenie od stropu nad garażem, posadzki docieplone. Posadzka z płytek ceramicznych w pomieszczeniach: kuchnia, łazienka dolna, hall, wiatrołap, garaż, górna łazienka (w pozostałych pomieszczeniach posadzki z paneli). Ściany pomalowane, tapety, płytki imitujące kamień. Schody drewniane. W pełni wykończone łazienki wraz z armaturą sanitarną i dodatkami łazienkowymi. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD.

Taras, wejście, wjazd oraz wokół domu nawierzchnia z utwardzonej kostki brukowej, zagospodarowany ogród, działka ogrodzona. Powierzchnia prostokątnej działki wynosi 586 m2. Bardzo atrakcyjne położenie budynku. Jedynie 3,5 km od obwodnicy Opola. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu las. W sąsiedztwie nowe budynki jednorodzinne.

Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.

 
  Galeria zdjęć  
                         Lolek Luboszyce 24 Lolek Luboszyce 25Lolek Luboszyce 26 Lolek Luboszyce 27 Lolek Luboszyce 29