Dom w Łubinie - Kotórz (109,9 m2 +kotłownia 4,8 m2 +garaż: 16,8 m2)

499 000 zł

Dom w stanie deweloperskim niskim (surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz). Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły oferty

  Cena  
499 000 zł  
   
 
  Informacje podstawowe  
Miasto Kotórz
Województwo opolskie
Powierzchnia

131,50  m2

Liczba pokoi 6
 
  Informacje dodatkowe  
Ksiega wieczysta jest
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 485 m2
Rodzaj budynku dom wolno stojący
Czas przekazania 1 miesiąc
Odległość od miasta 8 km
   
 
 
Zobacz galerię zdjęć
 
  Media i otoczenie  
Woda Prąd  
Kanalizacja                                 
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy dom na sprzedaż, wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,50 m2 (w tym garaż i kotłownia), na działce o powierzchni 485 m2. Dom wybudowany wg projektu : "Dom w Łubinie" biura projektowego Archon. 

 

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon z kominkiem, jadalnię, kuchnię oraz gabinet.  Znalazła się tu również łazienka i pomieszczenie gospodarcze z jednostką grzewczą - docelowo przewidujemy ogrzewania pompą ciepła. Na poddaszu zlokalizowano cztery pokoje oraz łazienkę.

 

 

Ściany z pustaka ceramicznego 25 cm, strop żelbetowy, dach dwuspadowy, pokrycie z dachówki ceramicznej. Rynny metalowe w kolorze grafitowym. Ocieplenie ścian styropianem 20 cm, elewacja pokryta tynkiem akrylowym i elementami imitacji drewna. Dom kompletnie wykończony z zewnątrz. Okna trójszybowe plastikowe, profil od wewnatrz - biały, od zewnątrz grafitowy, Elektryczne rolety zewnętrzne w każdym oknie w kolorze grafitowym. Brama garażowa grafitowa ocieplana. Drzwi zewnętrzne, wejściowe stalowe Wikend  grafitowe ocieplane. Drzwi zewnętrzne do garażu stalowe ocieplane grafitowe.

 

Oferowana nieruchomość znajduje się w Kotorzu. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego sąsiedztwa. Bardzo szybki dojazd do Opola (ok 8 km). Bliskość rekreacji wokół zbiornika Turawskiego. Kotórz ze względu na położenie cieszy się dużym powodzenie wśród osób ceniących sobie spokój i rekreację a jednocześnie dobry i szybki kontakt z Opolem.

 

 Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.
  Galeria zdjęć