E6 G1 ECONOMIC- Zawada - Osiedle Sosnowy Zakątek (149,07 m2 +kotłownia 5,99 m2 +garaż: 19,43 m2)

Dom na sprzedaż Zawada E6 G1 1 opolskie

SPRZEDANY

Dom w stanie deweloperskim niskim (surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz). Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły oferty

  Cena  
 
 
  Informacje podstawowe  
Miasto Zawada
Województwo opolskie
Powierzchnia

174,49  m2

Liczba pokoi 5
 
  Informacje dodatkowe  
Ksiega wieczysta jest
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 978 m2
Rodzaj budynku dom wolno stojący
   
Odległość od miasta 5 km
   
 
 
E6 G1 2
Zobacz galerię zdjęć
 
  Media i otoczenie  
Woda Prąd  
Kanalizacja                                 
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,49 m2 (w tym garaż i kotłownia), na działce o powierzchni 978 m2. Dom wybudowany wg projektu : "E6 G1 ECONOMIC" biura projektowego Archipelag. Dom piętrowy.

E6 G1 ECONOMIC (wersja A) spełni oczekiwania miłośników współczesnej architektury. Od strony frontowej budynek czaruje przytulną strefą wejściową. Elewacja ogrodowa została wzbogacona ciekawym wykuszem, pod którym pomysłowo zaplanowano składzik na drewno oraz przesuwną żaluzję, która chroni domowników przed nadmiernym nasłonecznieniem. Charakterystyka: Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym Przeznaczenie: Dom dla 3-5-osobowej rodziny

Oferowana nieruchomość znajduje się na Osiedlu Sosnowy Zakątek w Zawadzie. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego sąsiedztwa. Bardzo szybki dojazd do Opola. Zawada ze względu na położenie cieszy się dużym powodzenie wśród osób ceniących sobie spokój a jednocześnie dobry i szybki kontakt z Opolem.

 Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.
  Galeria zdjęć  
  

E6 G1 3E6 G1 4E6 G1 5E6 G1 6E6 G1 7E6 G1 8