SZEREG 1 - LEWY - Opole Metalchem - (137,15 m2  +garaż 17,58 m2+ kotłownia 7,34 m2)

895 000 zł

Dom w stanie pod klucz. Dom parterowy w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym.

 

Szczegóły oferty

  Cena  
849 000 zł  
   
 
  Informacje podstawowe  
Miasto Opole - Metalchem
Województwo opolskie
Powierzchnia

162,07  m2

Liczba pokoi 5
 
  Informacje dodatkowe  
Ksiega wieczysta jest
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 306 m2
Rodzaj budynku dom w zabudowie szeregowej
Czas przekazania 3 miesiące
Odległość od centrum miasta 5 km
   
 
 
Zobacz galerię zdjęć
 
  Media i otoczenie  
woda, prąd, gaz, kanalizacja    
       
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy dom na sprzedaż, w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 162,07 m2 (w tym garaż i kotłownia), na działce o powierzchni 306 m2. 

 

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon, jadalnię oraz kuchnię. Znalazła się tu również toaleta i duże pomieszczenie gospodarcze. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu. Tworzą ją cztery wygodne sypialnie oraz łazienka.

 

Ściany z pustaka ceramicznego 25 cm, strop żelbetowy, dach pokryty dachówką ceramiczną. Ocieplenie ścian styropianem 20 cm, elewacja z elementami imitującymi drewno, pokryta tynkiem akrylowym. Dom kompletnie wykończony z zewnątrz.

Wewnątrz: Tynki gipsowe, podkład pod posadzkę. Połacie dachu i strop nad poddaszem użytkowym docieplone wełną mineralną z suchą zabudową z płyt gipsowo-kartonowych.

Rozprowadzone instalacje: elektryczne, alarmowa, telewizyjna, wod-kan, c.o. bez osprzętu. Rozprowadzona instalacja odkurzacza centralnego bez jednostki głównej.

Z zewnątrz: Kostka brukowa  - na tarasie  i na podjeździe. Działka ogrodzona siatką.

Wewnątrz: Instalacja wodno-kanalizacyjna. Instalacja centralnego ogrzewania, w tym kocioł gazowy jednofunkcyjny i zasobnik wody,  grzejniki łazienkowe typu drabinkowego, ogrzewanie podłogowe. Instalacja elektryczna i alarmowa wraz z osprzętem. Instalacja TV-sat. Tynk gipsowy. Docieplenie wełną mineralną i sucha zabudowa poddasza. Docieplenie od wewnętrznego stropu i ściany w garażu. Podłoga z płytek ceramicznych w pomieszczeniach:  kuchnia, łazienka dolna, hol, wiatrołap, górna łazienka. W pozostałych pomieszczeniach podłogi z paneli. Ściany pomalowane. Schody drewniane, oświetlone lampkami LED. W pełni wykończone łazienki - kafle  wraz z armaturą sanitarną  i dodatkami łazienkowymi. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD.

Oferowana nieruchomość znajduje się na Osiedlu Metalchem w Opolu.  Bardzo szybki dojazd do centrum Opola. Metalchem ze względu na położenie cieszy się dużym powodzenie wśród osób ceniących sobie spokój a jednocześnie dobry i szybki kontakt z centrum Opola

 

 Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.
  Galeria zdjęć