Wykonane inwestycje

Zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi inwestycjami gotowych domów pod klucz w pobliżu Opola. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą tanich domów na sprzedaż.

Z 110 - Chmielowice (132,53 m2 + garaż: 30,44 m2)

z110 1

 

 

Dom w stanie deweloperskim wysokim (surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz, wewnątrz rozprowadzone instalacje).

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni

Czytaj więcej...

Z 116 - Chmielowice (162,87 m2 + garaż: 25,46 m2)

Dom na sprzedaż Z116 w Chmielowicach

 

 

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 162,8 m2, (garaż: 25,0 m2). Na parterze gabinet, salon, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Czytaj więcej...

Dom w Dmuchawcach - Chmielowice (113 m2 + garaż: 18 m2)

Dom w Dmuchawcach 1

 

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Z 114 - Chmielowice (104,80 m2 + garaż: 25,0 m2)

Dom na sprzedaż Z114 w Chmielowicach

Dom w stanie "pod klucz". Dom parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 104,8 m2, (garaż: 25,0 m2). Na parterze salon, jadalnia, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Czytaj więcej...

Z 126 - Chmielowice (125,80 m2 + garaż: 20,96 m2)

Z 126 - Chmielowice

 

Dom w stanie "pod klucz"

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Zx 44 - Chmielowice (136,23 m2 + garaż 25,77 m2)

Dom na sprzedaż Zx44 w Chmielowicach

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 136,23 m2 (garaż: 25,77 m2). Na parterze gabinet, salon z jadalnią, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Czytaj więcej...

Dom w Idaredach - Chmielowice (137,10 m2 + garaż: 10,4 m2)

 

Dom w stanie deweloperskim wysokim - wykończony z zewnątrz, wewnątrz rozprowadzone instalacje.

Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 137,10 m2, (garaż: 10,4 m2), parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka, pralnia i hol.

Czytaj więcej...

Dom pod Liczi - Chmielowice (112,83 m2 + garaż: 19,9 m2)

 

Dom pod Liczi w Chmielowicach

 

Dom w stanie "pod klucz" - z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, na poddaszu zlokalizowano sypialnie połączone z garderobami oraz łazienkę. Atrakcją domu są duże przeszklenia zapewniające jasne, przestronne pomieszczenia.

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 112,83 m2, + (garaż: 19,9 m2), z poddaszem użytkowym. Na parterze salon z jadalnią, kuchnia, toaleta, korytarz, wiatrołap, garaż i kotłownia, na piętrze  3  pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Czytaj więcej...

Dom w Ananasach - Chmielowice (113 m2 + garaż: 19 m2)

Dom w ananasach 1

 

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym w stanie "pod klucz". Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Tolek - Chmielowice (108,82 m2 + garaż: 26,77 m2)

 

Tolek 1

 

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Dom w Kardamonie - Chmielowice (113,90 m2 + garaż: 31,20 m2)

Dom na sprzedaż w Kardamonie

 

 

Dom w stanie deweloperskim niskim (surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz).

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Czytaj więcej...

Dom w Rododendronach - Chmielowice (133,70 m2 + garaż: 19,10 m2)

Dom w Rododendronach 1

 

 

Dom w stanie deweloperskim wysokim(surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz, wewnątrz rozprowadzone instalacje).

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni

Czytaj więcej...

Rozeta - Luboszyce (169,12 m2)

Dom Rozeta w Luboszycach

 

Budynek niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Dwa pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 4 sypialnie/pokoje na poddaszu. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią. Wyjście na taras z podcieniem jest możliwe zarówno z jadalni jak i z pokoju dziennego.

Czytaj więcej...

Proton - Luboszyce (150.1 m2) + garaż (20,10m2)

Zdjęcie domu Proton w Luboszycach

Budynek w stanie "pod klucz",  z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami oraz łazienkę i pralnię. Atrakcją domu mogą stać się, otwarte na jadalnię i pokój dzienny, schody. Centralnie zlokalizowany kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. W ramach adaptacji można wydzielić kuchnię ścianką, a także zabudować schody.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dom w Dmuchawcach - Luboszyce (113 m2 + garaż 17,4 m2)

Wykonana inwestycja domu w Dmuchawcach Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym
garaż, 5 pokoi, 1 kuchnia, 1 łazienka, WC, kominek,

Czytaj więcej...

Lolek - Dąbrowa (105,00 m2) + garaż (14,90 m2)

Wykonana inwestycja domu Lolek w Dąbrowie

Budynek jednorodzinny, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem , garaż zlokalizowany w obrębie bryły budynku. Dom przeznaczony dla 4 - osobowej rodziny; na parterze zaprojektowano salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnię z aneksem jadalnym, WC, garaż i duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i duża łazienka. Z sypialni rodziców dostępny jest balkon oraz garderoba.

Czytaj więcej...

Tymianek - Luboszyce (141,9 m2 + garaż 17,1 m2)

Dom Tymianek w Luboszycach Dom idealny dla 4,5 osobowej rodziny. Parterowy z poddaszem użytkowym. Parter to strefa dzienna z dużym wygodnym pokojem dziennym. Duża kotłownia z wyjściem na zewnątrz przystosowana jest do dowolnego rodzaju ogrzewania. Poddasze to cztery pokoje , garderoba i łazienka.

Czytaj więcej...

Elektron - Luboszyce (123 m2) + garaż (18,91m2)

Dom projektu Elektron w Luboszycach Dom w stanie "pod klucz", z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami oraz łazienkę i suszarnię. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką kuchnię, a także zabudować schody.

Czytaj więcej...

Gryf - Luboszyce (117,7 m2 + garaż 19,1 m2 )

Dom Gryf w Luboszycach Projekt Gryf z poddaszem użytkowym, dedykowany jest rodzinie 4-5-osobowej. Na parterze zlokalizowano salon z kominkiem, kuchnię otwartą na jadalnię, pokój, małą łazienkę, pom. gospodarcze i garaż. Przy kuchni znajduje się dodatkowo spiżarnia. Salon otwarty na ogród dużym przeszkleniem, które dodatkowo zapewnia komfortowe doświetlenie wnętrza. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie, obszerną łazienkę oraz stryszek, który może pełnić funkcję pralni/suszarni.

Czytaj więcej...

Lolek - Luboszyce (105.00 m2) + garaż (14,90m2)

 

 

 

Możliwość wynajmu.

Dom oferowany w stanie pod klucz. Budynek jednorodzinny, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem, garaż zlokalizowany w obrębie bryły budynku. Na parterze zaprojektowano salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnię z aneksem jadalnym, WC, garaż i duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i duża łazienka. Z sypialni rodziców dostępny jest balkon oraz garderoba.

Czytaj więcej...