Elektron - Luboszyce (123 m2) + garaż (18,91m2)

Dom projektu Elektron w Luboszycach Dom w stanie "pod klucz", z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami oraz łazienkę i suszarnię. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką kuchnię, a także zabudować schody.

Szczegóły oferty

  Cena  
   
   
 
  Informacje podstawowe  
Miasto Luboszyce
Województwo opolskie
Powierzchnia 123 m2
Liczba pokoi 4
 
  Informacje dodatkowe  
Księga wieczysta nie ma
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 645 m2
Rodzaj budynku dom wolno stojący
Czas przekazania 1 miesiąc
Odległość od miasta 3 km
   
 
 
Wykonana inwestycja domu Elektron w Luboszycach
Zobacz galerię zdjęć
 
  Media i otoczenie  
Woda Prąd                       Ogrz. gazowe   
Kanalizacja    
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy na sprzedaż dom ELEKTRON w stanie "pod klucz". Budynek z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami oraz łazienkę i suszarnię. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką kuchnię, a także zabudować schody. Powierzchnia użytkowa 123 m2, powierzchnia garażu 18,91 m2. Dom oferowany w stanie deweloperskim wysokim, kompletnie wykończony z zewnątrz łącznie z tarasem i podejściem z kostki brukowej. Wewnątrz otynkowany, z rozprowadzonymi instalacjami oraz wylanymi posadzkami.

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych 25 cm, ocieplone styropianem 12 cm posadowione na betonowych fundamentach, ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Okna PCV 5-komorowe w kolorze białym od wewnątrz i w kolorze drewna na zewnątrz, wraz z roletami zewnętrznymi w kolorze okien. Parapety zewnętrzne kamienne. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym z elementami z drewna oraz płytkami imitującymi kamień. Pokrycie dachu dachówką PRODACH, brama garażowa segmentowa, drzwi wejściowe "Gerda". Wewnątrz:  Instalacja wodno-kanalizacyjna wraz z przyłączem kanalizacyjnym. Instalacja centralnego ogrzewania, w tym kocioł gazowy jednofunkcyjny i zasobnik wody, grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe typu drabinkowego, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach: kuchnia, dolna łazienka, górna łazienka. Instalacja elektryczna i alarmowa wraz z osprzętem, oświetlenie schodów lampkami LED. Instalacja TV-sat. Tynk gipsowy. Docieplenie wełną mineralną i sucha zabudowa poddasza. W salonie zabudowany kominek. Docieplenie od stropu nad garażem, posadzki docieplone. Posadzka z płytek ceramicznych w pomieszczeniach: kuchnia, łazienka dolna, hall, wiatrołap, garaż, górna łazienka (w pozostałych pomieszczeniach posadzki z paneli). Ściany pomalowane, tapety. Schody drewniane. W pełni wykończone łazienki wraz z armaturą sanitarną i dodatkami łazienkowymi. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD.

Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 645 m2. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu las. Dobry dojazd do Opola - do obwodnicy ok. 3,5 km.

Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.

 
  Galeria zdjęć  
zdjęcie 36 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 1 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 2 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 3 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 4 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 5 domu Elektron w Luboszycach  zdjęcie 6 domu Elektron w Luboszycach    zdjęcie 7 domu Elektron w Luboszycach   zdjęcie 8 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 9 domu Elektron w Luboszycach

 zdjęcie 10 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 11 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 12 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 13 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 14 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 15 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 16 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 17 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 18 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 19 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 20 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 21 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 22 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 23 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 24 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 25 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 26 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 27 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 28 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 29 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 30 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 31 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 32 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 33 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 34 domu Elektron w Luboszycachzdjęcie 35 domu Elektron w Luboszycach