Z 114 - Chmielowice (104,80 m2 + garaż: 25,0 m2)

Dom na sprzedaż Z114 w Chmielowicach

Dom w stanie "pod klucz". Dom parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 104,8 m2, (garaż: 25,0 m2). Na parterze salon, jadalnia, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Szczegóły oferty

     
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 104,8 m2, (garaż: 25,0 m2), na działce o powierzchni 685 m2. Dom wybudowany wg projektu : "z114" biura projektowego STUDIO Z500 -parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze salon, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Ściany z pustaka ceramicznego 25 cm, pokrycie dachu dachówką "Prodach". Ocieplenie ścian styropianem 14 cm, posadowienie na płycie fundamentowej, ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Okna PCV 5-komorowe w kolorze białym od wewnątrz i w kolorze antracytowym na zewnątrz, wraz z roletami zewnętrznymi w kolorze okien. Parapety zewnętrzne kamienne. Elewacje pokryte tynkiem akrylowym z elementami drewna. Brama garażowa segmentowa "Gerda", drzwi wejściowe "KMT". Dom kompletnie wykończony z zewnątrz.

Wewnątrz: Instalacja wodno-kanalizacyjna. Instalacja centralnego ogrzewania, w tym kocioł gazowy jednofunkcyjny i zasobnik wody, grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe typu drabinkowego, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach: kuchnia, dolna łazienka, górna łazienka. Instalacja elektryczna i alarmowa wraz z osprzętem. Instalacja TV-sat. Tynk gipsowy. Docieplenie wełną mineralną i sucha zabudowa poddasza. W salonie zabudowany kominek. Docieplenie od wewnętrznego stropu i ściany w garażu. Podłoga z płytek ceramicznych w pomieszczeniach: kuchnia, łazienka dolna, hall, wiatrołap, garaż, górna łazienka ( w pozostałych pomieszczeniach podłogi z paneli). Ściany pomalowane, tapety. Schody drewniane, oświetlone lampkami LED. W pełni wykończone łazienki wraz z armaturą sanitarną i dodatkami łazienkowymi. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD.

Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Dębowej (boczna ulicy Cmentarnej) w Chmielowicach, na nowo budowanym osiedlu. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego sąsiedztwa, teren uzbrojony, posiada wszystkie media łącznie z gazem i telekomunikacją. Bardzo szybki dojazd do Opola (MZK, kolej). Chmielowice ze względu na położenie cieszą się dużym powodzeniem wśród osób ceniących sobie spokój a jednocześnie dobry i szybki kontakt z Opolem.

 Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.
  Galeria zdjęć  
  Z114 Chmielowice 01  Z114 Chmielowice 02 Z114 Chmielowice 03 Z114 Chmielowice 04 Z114 Chmielowice 05 Z114 Chmielowice 06 Z114 Chmielowice 07 Z114 Chmielowice 08 Z114 Chmielowice 09 Z114 Chmielowice 10 Z114 Chmielowice 11 Z114 Chmielowice 12