Zx 44 - Chmielowice (136,23 m2 + garaż 25,77 m2)

Dom na sprzedaż Zx44 w Chmielowicach

Dom w stanie "pod klucz".

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 136,23 m2 (garaż: 25,77 m2). Na parterze gabinet, salon z jadalnią, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

Szczegóły oferty

 
 
 
  Informacje podstawowe  
Miasto Chmielowice
Województwo opolskie
Powierzchnia 162 m2
Liczba pokoi 6
 
  Informacje dodatkowe  
Ksiega wieczysta jest
Stan prawny własność
Powierzchnia działki 684 m2
Rodzaj budynku dom wolno stojący
Czas przekazania od zaraz
Odległość od miasta 1 km
   
 
 
Zdjęcie domu na sprzedaż ZX44 w Chmielowicach
Zobacz galerię zdjęć
 
  Media i otoczenie  
Woda Prąd Ogrzewanie gazowe
Kanalizacja        Telefon    
     
 
  Dodatkowy opis nieruchomości  

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 136,23 m2, (garaż: 25,77 m2), na działce o powierzchni 684 m2. Dom wybudowany wg projektu : "Zx 44" biura projektowego STUDIO Z500 -parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze salon, kuchnia, toaleta, korytarz, hol, garaż i kotłownia, na piętrze 4 pokoje, garderoba, łazienka i hol.

 

Ściany z pustaka ceramicznego 25 cm, strop żelbetowy, dach pokryty panelami dachowymi. Ocieplenie ścian styropianem 14 cm, elewacja z elementami drewna, pokryta tynkiem akrylowym. Brama garażowa segmentowa "Gerda", drzwi wejściowe "KMT". Dom kompletnie wykończony z zewnątrz. Taras, wejście i ścieżki z kostki brukowej. Działka ogrodzona.


Wewnątrz: Instalacja wodno-kanalizacyjna. Instalacja centralnego ogrzewania, w tym kocioł gazowy jednofunkcyjny i zasobnik wody, grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe typu drabinkowego, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach: kuchnia, dolna łazienka, hol, górna łazienka. Instalacja elektryczna i alarmowa wraz z osprzętem. Instalacja TV-sat. Tynk gipsowy. Docieplenie wełną mineralną i sucha zabudowa poddasza. W salonie zabudowany kominek. Docieplenie od wewnętrznego stropu i ściany w garażu. Podłoga z płytek ceramicznych w pomieszczeniach: kuchnia, łazienka dolna, hall, wiatrołap, garaż, górna łazienka ( w pozostałych pomieszczeniach podłogi z paneli). Ściany pomalowane, tapety. Schody drewniane, oświetlone lampkami LED. W pełni wykończone łazienki wraz z armaturą sanitarną i dodatkami łazienkowymi. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD.

 

Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Dębowej (boczna ulicy Cmentarnej) w Chmielowicach, na nowo budowanym osiedlu. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego sąsiedztwa, teren uzbrojony, posiada wszystkie media łącznie z gazem i telekomunikacją. Bardzo szybki dojazd do Opola (MZK, kolej). Chmielowice ze względu na położenie cieszą się dużym powodzenie wśród osób ceniących sobie spokój a jednocześnie dobry i szybki kontakt z Opolem.

 

 Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.
  Galeria zdjęć  
   ZX44 Chmielowice 01ZX44 Chmielowice 02ZX44 Chmielowice 03ZX44 Chmielowice 04